RSS
 

Prowincja w moim Mieście

15 lip

Cudowne spotkanie promocyjne w Mrągowie. Tyle stresu, a niepotrzebnie – bo tylu Znajomych i Przyjaciół, i ciepła, i dobrych słów… Basiu, dziękuję za prowadzenie i gościnę, Zosiu – za słowa niezapomniane i szalenie zielone (i czerwone truskawki), Krysiu – za czereśnie, Agatko – za wspaniały smak ciast domowych i miętę prosto z ogrodu, Aniu i Uleńko – za organizację i pomoc w całości, Marcinie i panie Marianie – za fotki wielkie dzięki. I Wam, którzy byliście – dziękuję, że tak wielu Was i tak miło dzięki temu… I za kwiaty i dary dziękuję… I czytajcie, mówcie mi, co czujecie i trzymajcie kciuki za kolejny tom! Już w styczniu!

Czytelnia mnie tak pięknie ugościła, w Bibliotece Miejskiej w Mrągowie. Podobno najtrudniej pred swoimi. Zgadza się. Ale jak cudownie!

Była nawet Telewizja Silesia, jak już zrobią programik, to załączę linka. I było Radio Planeta Mrągowo, które wspaniale promuje ksiażkę i rozsławia, gdzie sie tylko da. Wielkie dziękuję Wam dziewczyny: Natalko i Ewelinko!

Oto jest radiowa relacja ze spotkania:

POSŁUCHAJ…


O przeczytanej Prowincji… mówią po kolei: Zosia Wojciechowska, Donata Durka, Kamila Pliszka, Burmistrz Mrągowa Otolia Siemieniec, Hania Masalska

O tym, że przeczytają Prowincję: Stanisław Małyszko, Robert Wróbel, Mieczysław BanachPodpisuję książkę Paulince z Wierzbowa


I z Kamilką, która sprzedaje w Mrągowie moje książki, na tutejszym ryneczku!


Dziękuję wszystkim, że byli. I za wsparcie dziękuję….

 
1 komentarz

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Tags: , , ,

Dodaj komentarz

 

 
  1. Sebek

    22 marca 2010 o 12:00

    Świetna ta audycja! Gratuluję sukcesu!