RSS
 

Joga na prowincji

27 lip

Opowiedziałam o swoje jodze na prowinicji i zapraszam w imieniu Organizatorów i własnym na Maraton Jogi w Wierchomli. Więcej w linkach w tekście i na www.morgulec.com

Już w sierpniu! WYWIAD NA PORTALU JOGA-JOGA.PL

 

Niedziela 3 września, Baba Joga 3 km od Mrągowa, na kolonii mazurskiej wsi.

Warsztat „jogi totalnej” pod hasłem:
JOGA NIE KOŃCZY SIĘ NA MACIE.

Praktyka, która ma na celu zachęcić do praktyki własnej oraz oczekiwany przez Was warsztat zielarsko – kosmetyczny. Joga to bowiem nie tylko praca z ciałem, ale również praca dla ciała. To współbrzmienie z Przyrodą, proste życie z ziemi i pór roku, to ogród, zioła, zdrowe jedzenie i naturalne kosmetyki. Joga jest niczym biały śpiew dla muzyka – pierwotna, naturalna i TOTALNA. Joga to Całość.

PROGRAM WARSZTATU

10.00 – 11.30 – wyprawa na pobliskie łąki i zbieranie ziół. Przygotowanie z nich tak zwanych przedmieszek czyli maceratów i hydrolatów
11.30 – 13.30 – praktyka jogi funkcjonalnej. Sesja przygotowana tak, by zachęcić do praktyki własnej, począwszy od przebudzenia.
13.35 – 14.35 – robienie kremów, peelingów i toników z gotowych przedmieszek.
Tym razem warsztat bez poczęstunku, ze względu na organizację i zajęcie kuchni do celów kosmetycznych, ale mile widziana tak zwana JOGICZNA KOSZYKÓWKA, czyli każdy, kto chce, może zabrać ze sobą jakieś przekąski, które zjemy wspólnie na podłodze w BABIE JODZE.
Każdy z uczestników zabiera ze sobą kosmetyki, które zrobimy na warsztacie. Zapraszam też początkujących.

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz